Hakkımızda

Biz Kimiz?

Erdoğan Kaptan Denizcilik, uzun yıllar kiralık yat ve kiralık tekne turları düzenlemiş, sayısız organizasyon ve etkinliklerle müşterilerini memnun etmiş ve bu sektörde adını duyurarak bir marka haline gelmiştir.

 

Kiralık yat turları ile birçok etkinlik ve organizasyon düzenleyen Erdoğan Kaptan Denizcilik, yatta sürpriz evlilik teklifi, düğün, iş yemekleri, sürpriz doğum günü partileri gibi birçok faaliyette, İstanbul boğaz turu ile ömür boyu unutamayacak anıların mimarı olarak hizmet vermektedir.

 

Erdoğan Kaptan Denizcilik, İstanbul’u sizlere yakından tanıtacak, o eşsiz manzarası ve doğasıyla, unutulmaz tarihi yerleri yakından görme şansı yakalamanızı sağlayacak. Sizde bu eşsiz fırsatı kaçırmak istemiyorsanız bizlere ulaşabilir organizasyonlarımız ve etkinliklerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Rotası her zaman memnuniyet olan Erdoğan Kaptan Denizcilik, sizleri ve sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlamanın gururunu yaşıyor ve yaşatmaya devam ediyor olacak.

Erdoğan Kaptan Denizcilik
Erdoğan Kaptan

Garajımızda Sizleri Bekleyen Teknelerimiz

Kiralık yat ve teknelerimiz her zaman sizlerin hizmetinizde sizleri bekliyor olacak. Kaliteli hizmet ve organizasyonlarımız ile kiralık yat ve teknelerimizde boğazın eşsiz manzarasını görme şansınız olacak.

15

Kiralık Yat

5

Kiralık Tekne

8

Kiralık Gemi

7

Kiralık Gulet

Değerlerimiz

Misyonumuz

Erdoğan Kaptan Denizcilik Ailesi olarak sektörde uzun yıllar hizmet vermiş ve vermeye devam edecek, daha iyi hizmetlerle misafirlerine unutulmayacak anlar yaşatacak, güler yüzlü ekibimiz ve kaliteli hizmetlerimiz ile memnuniyetiniz esas alınacaktır.

Vizyonumuz

Bugüne kadar kiralık yat ve kiralık tekne hizmeti sunan Erdoğan Kaptan Denizcilik, ağırladığı tüm misafirlerinin memnuniyetini ve sevgisini kazanmıştır. Bundan sonrada daha iyi çalışarak hem kadrosu hem de kalitesiyle misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya devam edecektir.

Kalite Politikamız

Kiralık yat ve teknelerimiz birçok hizmeti misafirlerine sunuyor, güzel anılar ve heyecanlara ortak oluyor. Yat ve teknelerimiz alanında uzman kadromuz ile İstanbul boğazının bir incisi haline gelerek, kalitesinden asla taviz vermeden yoluna devam edecektir.

Müşteri Memnuniyeti

Rotamız müşteri memnuniyeti! Erdoğan Kaptan Denizcilik olarak vermiş olduğumuz hizmeti en iyi ve kaliteli şekilde misafirlerine aktarmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetini esas almak ve bu amaca uygun çalışmak olacaktır.

Erdoğan Kaptan Tanıtım Video

Erdoğan Kaptan Denizcilik Ailesi olarak İstanbul boğazına uzun yıllar önce demir atmış ve o günden bugüne gelişerek daha fazla misafir ağırlayarak birçok organizasyonda ve etkinlikte unutulmaz anılar kazandırmıştır.

Ara

×