Ada Turu

İstanbul Boğazındaki Pusulanız..
ada turu

Ada Turu

İstanbul’da yaşayanlar ve İstanbul hayranı olanlar için birde ada turu organizasyonumuzu sunmak isteriz. Kiralık yat ve teknelerimizle adalara seyahat edebilir, tur düzenlenirken dilediğiniz yerde yüzebilir keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Erdoğan Kaptan Denizcilik ailesi olarak birçok tur organizasyonu düzenliyor yaz kış demeden çalışmaya devam ediyoruz. Adalara daha önce gitmeyen misafirlerimiz için kaçırılmayacak fırsat sizi bekliyor.

Tur düzenlenirken yatlarımızda bulunan kaliteli ses sitemimizden dilediğini müziği açabilir, yemekli yemeksiz tur hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kişi sayısı, tur zamanı gibi bilgileri bizlere teklif iste formundan doldurarak ulaştırabilir rezervasyon hakkında bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için ayrıca iletişime geçerek bizlere ulaşabilirsiniz. Ada turu organizasyonlarımızla alakalı görsel ve videolara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Erdoğan Kaptan

Ada Turu Videoları

İstanbul’un eşsiz mavi sularında süzülürken ada turları düzenlediğimiz videoları sizler için hazırladık. Misafirlerimizin ada turlarına katılımlarında kiralık yat ile yapılan turlardan kesitler sunduk. Tüm tur videoları için galeri sayfamızdan videolar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
0212 532 79 80 – 0532 651 03 31

Kiralık yat organizasyonlarınız için iletişime geçebilirsiniz.Ara

×