Yatta Nikah Sonrası Eğlence Yemek

İstanbul Boğazındaki Pusulanız..
Yatta Nikah Sonrası Eğlence Yemek

Yatta Nikah Sonrası Eğlence Yemek

İstanbul boğazında eşsiz manzara eşliğinde kaliteli ve konforlu yatlarımız ile en özel anlarınıza şahit olmak için buradayız. Birçok özel anlar vardır ki bunlar birbiriyle kıyaslanamaz bile. Bizler Erdoğan kaptan denizcilik ailesi olarak evlendiğiniz günün daha güzel ve eğlenceli geçebilmesi adına ayrıca tur düzenledik. Yatta nikah sonrası eğlence ve yemek organizasyonu ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Yatta nikah sonrası eğlence yemek organizasyonumuz ile böylesine özel bir günü daha da güzelleştirerek unutulmayacak anılar biriktirmenizde yardımcı oluyoruz. Nikahınız bitti eğlenmek istiyorsunuz ne yapsam diye düşünenlere böylesi güzel fırsatı sunuyoruz. Sizde çeşitli sürpriz hizmetlerimizden faydalanarak yatta nikah sonrası eğlence ve yemek organizasyonumuz için hemen arayabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet  – Erdoğan Kaptan Denizcilik

Yatta Nikah Sonrası Eğlence Yemek Ekstra Hizmetlerimiz

karşılama
süsleme
Lazer Gösterisi
çiçek buketi
Yemek Menüsü
fotoğraf video
Pasta
Oryantal Show
Fasıl Ekibi
Ses Sanatçısı
vip araç transferi
kemancı
Erdoğan Kaptan

Yatta Nikah Sonrası Eğlence Yemek Videoları

Yatta nikah sonrası eğlence ve yemek turlarımız İstanbul boğazında muhteşem manzara eşliğinde gerçekleşiyor. Yatta nikah sonrası eğlence ve yemek videolarını bu sayfadan ve tüm videoları görüntüle butonuna tıklayarak görebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
0212 532 79 80 – 0532 651 03 31

Kiralık yat organizasyonlarınız için iletişime geçebilirsiniz.Ara

×