Yatta Sürpriz Evlilik Teklifi

İstanbul Boğazındaki Pusulanız..
sürpriz evlilik teklifi

Yatta Sürpriz Evlilik Teklifi

Erdoğan Kaptan Denizcilik ailesi olarak işimizi severek yapıyoruz, bu işlerden bazıları var ki o iş bizi çalışırken hem gururlandırıyor hem de heyecanlandırıyor. Heyecanınızı paylaştığımız tur, sevdiğiniz insana yapacağınız yatta sürpriz evlilik teklifidir.  Kiralık yat ve teknelerimizde teknede sürpriz evlilik teklifi hizmetini yaz kış siz değerli misafirlerimize sunmaktayız. Teklif yapacağınız tarihi bize bildirmeniz halinde sizlere sunacağımız hizmet seçeneklerinden dilediğinizi seçerek ilk adımı atıyorsunuz.

Yatta Sürpriz evlilik teklifini yapmak son zamanların en popüler organizasyonlarından biridir. İstanbul boğazının eşsiz manzarası ve akşam saatlerindeki o şahane boğaz adeta ayaklarınızın altına seriliyor. Hizmetlerimizden en göze çarpanı olan lazer gösterisi ile teklifinizi boğaz köprüsünün altına yazdırarak yapabilirsiniz. Bu gösteri bize daha önceden belirteceğiniz sözle birleşerek mutlu bir başlangıcın adeta görsel şöleni olacaktır. Sizde evleneceğiniz kişiye böylesine bir sürpriz evlilik teklifi yapmak istiyorsanız fiyat ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evlilik Teklifi Ekstra Hizmetlerimiz

karşılama
süsleme
Lazer Gösterisi
çiçek buketi
Yemek Menüsü
fotoğraf video
Pasta
Oryantal Show
Fasıl Ekibi
Ses Sanatçısı
vip araç transferi
kemancı
Erdoğan Kaptan

Sürpriz Evlilik Teklifi Videoları

İstanbul boğazının eşsiz manzarası ile birlikte sevdiğiniz kişiye yatta sürpriz evlilik teklifi yapabilir, yapılan bu turlar hakkında çeşitli videoları izleyebilirsiniz. Tüm tur videoları için ayrıca galeri sayfamızın videolar kısmına bakabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
0212 532 79 80 – 0532 651 03 31

Kiralık yat organizasyonlarınız için iletişime geçebilirsiniz.Ara

×