Yatta Sürpriz Doğum Günü Partisi

İstanbul Boğazındaki Pusulanız..
sürpriz doğum günü partisi

Yatta Sürpriz Doğum Günü Partisi

Sürpriz doğum günü partisini İstanbul boğazında kiralık yat ile yapma hayaliniz var ise biz size yardımcı olabiliriz. Kiralık yat ve teknelerimizde düzenlediğimiz sürpriz doğum günü partileri son dönemlerin en sık tercih edilen organizasyonlarından biridir. Senenin 12 ayında da yaz kış demeden turlarımızı düzenliyor, siz değerli misafirlerimiz için birbirinden farklı hizmet ve organizasyonla hayallerini süslüyoruz.

Sürpriz doğum günü partisi düzenlemek için bizimle iletişime geçiyor, parti hakkında bize tarih, saat ve detaylı bilgi aktarıyorsunuz. Bizlerde size uygun olan zamanda yapacağınız sürpriz doğum günü partisinin detaylarını tercihinize bağlı aşağıda bulunan hizmetleri sunuyor öneriyoruz. Bu hizmetlerden en göze çarpanı lazer gösterisi olacaktır. Sizde partinize görsel şölen eklemek istiyorsanız lazer gösterilerimiz, hava fişek gösterilerimiz ve diğer karşılama hizmetlerimiz ile uygun fiyatlara kiralık yat ve tekne hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Doğum Günü Ekstra Hizmetlerimiz

karşılama
süsleme
Lazer Gösterisi
çiçek buketi
Yemek Menüsü
fotoğraf video
Pasta
Oryantal Show
Fasıl Ekibi
Ses Sanatçısı
vip araç transferi
kemancı
Erdoğan Kaptan

Yatta Sürpriz Doğum Günü Videoları

Misafirlerimizin yapmış olduğu turlardan, yatta sürpriz doğum günü partileri hakkında videolar hazırladık. Bu videolarda karşılama, süsleme, lazer gösterisi, pasta, yemek ve diğer ekstra hizmetler hakkında da görsel fikir sahibi olabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
0212 532 79 80 – 0532 651 03 31

Kiralık yat organizasyonlarınız için iletişime geçebilirsiniz.Ara

×