Yatta Bekarlığa Veda Partisi

İstanbul Boğazındaki Pusulanız..
Yatta Bekarlığa Veda

Yatta Bekarlığa Veda Partisi

Erdoğan Kaptan Denizcilik ailesi olarak birçok hizmeti bugüne kadar siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Bu hizmetlerimizden biride yatta bekarlığa veda partisi olacaktır. Evliliğin hayatımızdaki önemi ve değerli biliyoruz. Evlenmeden önce arkadaşlarınız ile toplanıp beraber vakit geçirmek isteyen misafirlerimize çok güzel fikirlerimiz var.

Yatta bekarlığa veda partisi , teknede bekarlığa veda partisi düzenlemek sizin için gerçekten unutulmaz ve özel olacaktır. İstanbul’un o eşsiz manzarası ile kiralık yat turumuzda yatta bekarlığa veda partinize birbirinden farklı ekstra hizmetlerimiz sizlere sunulmaktadır. Yemekli- Yemeksiz, müzikli, bol kahkahalı, eğlenceli özel anılar biriktireceğiniz bu tura katılmak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Yatta Bekarlığa Veda Ekstra Hizmetlerimiz

karşılama
süsleme
Havai Fişek
Lazer Gösterisi
çiçek buketi
Yemek Menüsü
fotoğraf video
Pasta
Oryantal Show
Fasıl Ekibi
Ses Sanatçısı
vip araç transferi
kemancı
Erdoğan Kaptan

Yatta Bekarlığa Veda Partisi Videoları

Yatta bekarlığa veda partisi turu ile siz değerli misafirlerimizi İstanbul boğazı eşliğinde ağırlamak isteriz. Teknede bekarlığa veda partisi turumuz kiralık yatlarımız ve kiralık teknelerimizde gerçekleşirken anıların ölümsüzleştiği o videoları sizlerle paylaşmak istedik dilerseniz izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
0212 532 79 80 – 0532 651 03 31

Kiralık yat organizasyonlarınız için iletişime geçebilirsiniz.Ara

×