Boğaz Turu

İstanbul Boğazındaki Pusulanız..
boğaz turu

Boğaz Turu

İstanbul’un büyüleyici eşsiz manzarasını sevmeyenimiz yoktur. Böylesine sanatsal şehrin incisi olan boğazını görmemek elde değil. İstanbul’u yakından görmek pek tabi herkesin hakkı. Bizde Erdoğan Kaptan Denizcilik ailesi olarak, kiralık yat ve kiralık tekne hizmetimizi sizlere bu güzelliği yakından görme fırsatını sunuyor, yatta boğaz turu keyfi ile unutamayacağınız anıların sahibi olmanıza yardımcı oluyoruz.

Boğaz turu hizmetimizi tercih edecek olan misafirlerimize ekstra hizmetlerimizi sunuyor, bu hizmetlerden bir veya birkaçını seçerek yatta boğaz turunu daha keyifli ve özel hale getiriyoruz. Ekstra hizmetlerimizin yer aldığı bilgi ve görseller hemen yazımızın aşağısında bulunmaktadır. İster aileniz ile ister dostlarınız veya çift olarak boğaz turu aktivitesi gerçekleştirebilir, yatlarımızdan birinde siz ve sevdiklerinizi kapsayan özel turlar ile hayatınızda unutamayacağınız anılara sahip olabilirsiniz.

Yaz kış demeden düzenlediğimiz teknede boğaz turlarımız, yatta boğaz turu veya çeşitli organizasyonları sizlere sunuyoruz, bunlardan bahsedecek olursak, kiralık yat ve teknelerimizde sürpriz evlenmek teklifi, sürpriz doğum günü partisi, toplantılar, iş yemekleri, yüzme turları ve bu organizasyonlara özel birçok hizmet seçeneği ile turlarınız daha eğlenceli ve kaliteli geçecektir. Sizde yat ve tekne kiralayarak unutulmaz anıların sahibi olabilirsiniz. Hemen teklif iste formu doldurarak veya whatsapp ve iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir turlarımız hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Boğaz Turu Ekstra Hizmetlerimiz

karşılama
süsleme
Lazer Gösterisi
çiçek buketi
Yemek Menüsü
fotoğraf video
Fasıl Ekibi
Oryantal Show
kemancı
Ses Sanatçısı
vip araç transferi
Erdoğan Kaptan

Boğaz Turu Videoları

Boğaz turlarımız hakkında daha fazla bilgi sahip olabilmeniz açısından yapılan turlar ile alakalı videoları sizler için hazırladık. Boğaz turu ve diğer tur videoları için galeri, videolar kısmından görebilir, izleyebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
0212 532 79 80 – 0532 651 03 31

Kiralık yat organizasyonlarınız için iletişime geçebilirsiniz.Ara

×