Yatta Kahvaltı

İstanbul Boğazındaki Pusulanız..
Yatta Kahvaltı

Yatta Kahvaltı

İstanbul’da yaşayıp böylesine özel bir şehirde boğazda süzülerek yatta kahvaltı yapma fikrine ne dersiniz? Erdoğan Kaptan Denizcilik ailesi olarak sizlere bu fikri sunmaktan ve bu hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Böylesi güzel şehrin iştah açıcı boğazında süzülerek yatta kahvaltı organizasyonumuzu sizlere tanıtmak isteriz.

Güneşin doğuşu ve batışı her anı ayrı güzel olan boğazın, eşsiz manzarası eşliğinde bir sabah uyanıp bugünde teknede kahvaltı keyfini boğazda süzülerek yapma fikri artık uzak değil. Birbirinden lezzetli kahvaltı menümüz ile sizleri en iyi şekilde teknede kahvaltı organizasyonumuz ile ağırlamanın gayesi içerisinde olacağız. Aileniz ve sevdikleriniz ile beraber yatta kahvaltı organizasyonumuz için başvurmak çok kolay, hemen arayın detaylı bilgi ile sizler için rezervasyon yaptıralım. Bu fikri bizde değerlendirin.

Yatta Kahvaltı Ekstra Hizmetlerimiz

karşılama
süsleme
Lazer Gösterisi
çiçek buketi
Yemek Menüsü
fotoğraf video
Pasta
Oryantal Show
Fasıl Ekibi
Ses Sanatçısı
vip araç transferi
kemancı
Erdoğan Kaptan

Yatta Kahvaltı Videoları

Yatta kahvaltı turumuz ile alakalı bilgilendirmeleri sizlere paylaştık peki ya bu turlar nasıl yapılıyor, turlarımız hakkında sizler için hazırladığımız ve sürekli güncellenen videolar ile görsel fikir sahibi olabilirsiniz. İstanbul boğazında yatta kahvaltı keyfi için bizleri arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
0212 532 79 80 – 0532 651 03 31

Kiralık yat organizasyonlarınız için iletişime geçebilirsiniz.Ara

×