Yatta İftar Yemeği

İstanbul Boğazındaki Pusulanız..
Yatta İftar Yemeği

Yatta İftar Yemeği

Bir yıl boyunca özlem ve hasretle beklediğimiz 11 ayın sultanı Ramazan ayının en güzel ve özel anlarından biride iftar yemekleri olacaktır. Her yanı ile insana huzur veren bu ayda sevgi, hoşgörü ve sabrı en içten şekilde yaşıyoruz. Sevdiklerinize iftar yemeğine gidiyor ve o anlarda bol bol sohbet ediyorsunuz. Bizlerde size farklı bir iftar yemeği organizasyonu fikrini sunuyoruz.

Kiralık yatta iftar yemeği düzenliyor, sevdikleriniz ile İstanbul manzarası ve eşsiz boğaz görüntüsü ile unutamayacağınız anlar yaşatıyoruz. Yatta iftar ile İstanbul’un tarihi camilerinden çıkan ezan sesine kulak vererek iştah açıcı manzara eşliğinde afiyetle iftarınızı yapabilir sevdiklerinize özel günler yaşatabilirsiniz. Sizde yatta iftar organizasyonumuz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayın.

Yatta İftar Ekstra Hizmetlerimiz

karşılama
süsleme
Lazer Gösterisi
çiçek buketi
Yemek Menüsü
fotoğraf video
Pasta
Fasıl Ekibi
Ses Sanatçısı
vip araç transferi
Erdoğan Kaptan

Yatta İftar Yemeği Videoları

Yatta iftar yemeği turu ile İstanbul boğazında süzülürken aileniz ve sevdikleriniz ile yapacağınız iftar yemeği turu ile alakalı videoları sizler için hazırladık. Görsel fikir sahibi olmanız açısından videoları izleyebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
0212 532 79 80 – 0532 651 03 31

Kiralık yat organizasyonlarınız için iletişime geçebilirsiniz.Ara

×